Слово завідувача кафедрою

Капрельянц Леонід Вікторович
Зав. кафедрой д.т.н., проф.
Капрельянц Леонід Вікторович

Радий вітати Вас на офіційному сайті кафедри БМтаФХ Одеської національної академії харчових технологій – провідного вищого навчального закладу України.

Заснована в 1931 році кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування може пишатися не одним поколінням вчених, викладачів і студентів, які внесли гідний вклад у розвиток науки.

З року в рік кафедра підсилює свої лідируючі позиції в сфері наукової діяльності, методом забезпечення, культури і праці.

Кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування – це класична кафедра біологічного профілю інженерно-технологічного ВНЗ, головним завданням якої є навчально-виховна, науково-дослідницька та інноваційна діяльність. Основу сучасної концепції розвитку кафедри становить підготовка висококваліфікованих фахівців, впровадження існуючих і розробка нових технологій для навчального процесу і наукової діяльності, постійна модернізація науково-дослідницької діяльності і подальша інтеграція в європейський освітній, науковий та інформаційний простір.

Бажаю абітурієнтам вірного вибору майбутньої спеціальності, студентам і аспірантам – успішного навчання, а колегам – плідної праці на славу вітчизняної науки і освіти.

Сподіваюся, що веб-сайт кафедри допоможе Вам у цьому.

Останні новини:

XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського
З 11 до 15 вересня пройшов XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського, у якому від кафедри прийняли участь доценти Єгорова А. В., Труфкаті Л. В., Килименчук О. О. та Величко Т. О. та старший лаборант Єриганов К. В. Зроблено постерну доповідь (Єгорова А. В., Труфкаті Л. В. і Єриганов К. В.) та публікацію без доповіді (Килименчук О. О. та Величко Т. О.).
Відкрита лекція Анастасії Балан «Світові тренди бізнес-освіти»
24 травня відбулася відкрита лекція «Світові тренди бізнес-освіти» Анастасії Балан (одеська бізнес-школа Wave)
Відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини»
20 травня відбулася відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини» для слухачів з технікуму, група 2ТВ 200