Події кафедри


«ДЕНЬ ВИНОРОБА»

29 листопада 2013 р. на кафедрі технології вина і екології відбулося свято - «День винороба». Захід проходив в аудиторії Б-210. Зал був дуже гарно прикрашений, а вільних місць практично не залишилося. З виступу декана факультету технології вина, консервованих продуктів і товарознавства О.Б. Ткаченко ми дізналися багато нового і цікавого.

Кожен третій четвер листопада весь світ святкує «День молодого вина». It's wine o'clock! «Божоле Нуво» прибуло! З цих слів починається свято вина. «Божоле Нуво» - єдине вино у Франції, яке надходить до людей відразу в 12 г. 01 хв. Це червоне вино, яке виробляють з винограду сорту гаме нуар. В даний час в провінції Божоле виробляється в середньому 1400000 гл такого вина. Широку популярність молоде вино «Божоле Нуво» отримало з 1951 р. Традиція святкувати «День молодого вина» виникла в ХІХ ст. у виноградарів регіону Божоле. Сьогодні молоде вино експортують в 192 країни світу. «Божоле Нуво» - це літнє вино-сюрприз, тому що кожен раз воно виходить різним, а в його склад входять ягоди. У нашій країні теж виробляють таке вино. Компанія «Шабо» вперше в Україні п'ятий рік дарує людям цей чудовий напій. 40 % всіх пляшок експортують у різні країни. Середня вартість однієї пляшки 129 грн.

Крім захоплюючої розповіді декана були конкурси команд, в яких хлопці проявили себе не тільки як справжні знавці-винороби, але і як багатогранні та творчі особистості. Цим вони заслужили гучні та тривалі оплески залу, якими вдячні слухачі нагороджували учасників. На святі були присутні не тільки студенти, але й викладачі з різних кафедр і навіть факультетів, а також студенти-заочники.

Свято вдалося! Всі залишилися дуже задоволені та отримали найприємніші враження.


«ДЕНЬ ВИНОРОБА»  «ДЕНЬ ВИНОРОБА»  «ДЕНЬ ВИНОРОБА»  «ДЕНЬ ВИНОРОБА»  «ДЕНЬ ВИНОРОБА» 

назад до списку

Останні новини:

Олімпіада з технічної мікробіології
Олімпіада з технічної мікробіології відбудеться 12 жовтня о 14:30 в аудиторії А-424. Запрошуються усі бажаючі!
XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського
З 11 до 15 вересня пройшов XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського, у якому від кафедри прийняли участь доценти Єгорова А. В., Труфкаті Л. В., Килименчук О. О. та Величко Т. О. та старший лаборант Єриганов К. В. Зроблено постерну доповідь (Єгорова А. В., Труфкаті Л. В. і Єриганов К. В.) та публікацію без доповіді (Килименчук О. О. та Величко Т. О.).
Відкрита лекція Анастасії Балан «Світові тренди бізнес-освіти»
24 травня відбулася відкрита лекція «Світові тренди бізнес-освіти» Анастасії Балан (одеська бізнес-школа Wave)
Відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини»
20 травня відбулася відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини» для слухачів з технікуму, група 2ТВ 200