Події кафедри


23 березня 2014 року на Одеському державному телеканалі відбулася трансляція інтерв'ю аспірантки Вінкерт Діни Яківни на тему «Використання наноконтейнерів в харчовій промисловості». Діна Вінкерт пояснила, що нанотехнологія визнана фахівцями всіх розвинених країн і тих, що розвиваються найбільш перспективною наукою, що обіцяє створення нових, високоефективних лікарських препаратів проти різних захворювань, створення наноконтейнерів, що дозволяють зберігати будь-які компоненти біологічно активних речовин і отримувати продукти з їх введенням.

назад до списку

Останні новини:

XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського
З 11 до 15 вересня пройшов XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського, у якому від кафедри прийняли участь доценти Єгорова А. В., Труфкаті Л. В., Килименчук О. О. та Величко Т. О. та старший лаборант Єриганов К. В. Зроблено постерну доповідь (Єгорова А. В., Труфкаті Л. В. і Єриганов К. В.) та публікацію без доповіді (Килименчук О. О. та Величко Т. О.).
Відкрита лекція Анастасії Балан «Світові тренди бізнес-освіти»
24 травня відбулася відкрита лекція «Світові тренди бізнес-освіти» Анастасії Балан (одеська бізнес-школа Wave)
Відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини»
20 травня відбулася відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини» для слухачів з технікуму, група 2ТВ 200