Події кафедри
Тематичне панно в стилі біонаук

У лівому крилі головного корпусу ОНАХТ на четвертому поверсі розташовані дві лекційні аудиторії кафедри біохімії, мікробіології та фізіології харчування – це А-423 і А-424. Там ми давно звикли бачити студентів, які сидять на лавках, очікуючи на початок пари. Одні готуються до майбутньої лекції, інші – дописують пропущені у конспектах формули, треті – продивляються матеріали перед модульним контролем, а проміж них пропливають зграйки першокурсників, які розшукують необхідну аудиторію.

Цього літа одну зі стін проміж аудиторій кафедра прикрасила тематичним панно. Перед очами виникає молекула ДНК, а поряд живильні речовини проходять у клітину крізь цитоплазматичну мембрану, далі в роботу включаються ферменти, які активують метаболічні процеси, поєднані загальною схемою зв’язку основних шляхів обміну речовин.

Так ненав’язливо панно налаштовує думки студентів на тематику майбутньої лекції по біохімії и на початку заняття вони вже повністю готові до активної роботи.

В планах кафедри також присутнє створення іншого панно, але вже у мікробіологічному стилі. Це дозволить студентам здійснити комплексне занурення у світ бионаук та яскравіше уявити процеси, що протікають на мікрорівнях.


назад до списку

Останні новини:

XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського
З 11 до 15 вересня пройшов XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського, у якому від кафедри прийняли участь доценти Єгорова А. В., Труфкаті Л. В., Килименчук О. О. та Величко Т. О. та старший лаборант Єриганов К. В. Зроблено постерну доповідь (Єгорова А. В., Труфкаті Л. В. і Єриганов К. В.) та публікацію без доповіді (Килименчук О. О. та Величко Т. О.).
Відкрита лекція Анастасії Балан «Світові тренди бізнес-освіти»
24 травня відбулася відкрита лекція «Світові тренди бізнес-освіти» Анастасії Балан (одеська бізнес-школа Wave)
Відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини»
20 травня відбулася відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини» для слухачів з технікуму, група 2ТВ 200