Події кафедри
Відкриття нової лекційної аудиторії А-423

На початку навчального року кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування піднесла приємний сюрприз для студентів ОНАХТ. Вона відкрила нову лекційну аудиторію в головному навчальному корпусі (А-423).

Аудиторія відповідає найсучаснішим вимогам навчального процесу для підготовки спеціалістів високого рівня. Окрім заміни вікон та навчальних меблів, був створений новий дизайн аудиторії, куди органічно вписалося мультимедійне обладнання: проектор з інтерактивною дошкою та комп’ютер. Включення фото- та відеоматеріалів допомагають сфокусувати увагу студентів на викладачі і навчальному матеріалі, що дозволяє підвищити ефективність освітнього процесу.

Нова лекційна аудиторія вже активно використовується в навчальному процесі, де читають лекції не тільки співробітники нашої кафедри, але й усієї академії: доц. Бєлєнька І.Р., ст. н. с. Данилова О.І., доц. Каламан О.Б, доц. Козак К.Б., доц. Трішин Ф.А. А також проводять заняття відділ довузівської підготовки (доц. Килименчук О.О.) та автошкола «Светофор» (в рамках факультативу по Інституту культури та мистецтв).

Кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування бажає усім плідної роботи та успішного закінчення навчального семестру, а також нагадує, що дбайливе ставлення до ресурсів – запорука стабільності та обов’язок перед майбутніми поколіннями студентів та співробітників ОНАХТ.


назад до списку

Останні новини:

XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського
З 11 до 15 вересня пройшов XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського, у якому від кафедри прийняли участь доценти Єгорова А. В., Труфкаті Л. В., Килименчук О. О. та Величко Т. О. та старший лаборант Єриганов К. В. Зроблено постерну доповідь (Єгорова А. В., Труфкаті Л. В. і Єриганов К. В.) та публікацію без доповіді (Килименчук О. О. та Величко Т. О.).
Відкрита лекція Анастасії Балан «Світові тренди бізнес-освіти»
24 травня відбулася відкрита лекція «Світові тренди бізнес-освіти» Анастасії Балан (одеська бізнес-школа Wave)
Відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини»
20 травня відбулася відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини» для слухачів з технікуму, група 2ТВ 200