Події кафедри
Нагородження переможців олімпіади з дисципліни «Технічна мікробіологія»

2 грудня відбулося урочисте нагородження переможців олімпіади з «Технічної мікробіології». Кафедра привітала та нагородила переможців солодкими призами та грамотами, за підписом проректора.

22 жовтня в А-424 проходила олімпіада з «Технічної мікробіології» серед студентів третього курсу, організатором якої виступила кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування. Вступити у боротьбу за перше місце і продемонструвати накопичені знання наважилися 35 майбутніх технологів.

Харчові отруєння та їх збудники - проблеми, з якими незабаром зіткнуться сьогоднішні студенти на практиці, ситуативні завдання успішно були подолані учасниками олімпіади. Журі у складі зав. кафедри, проф. Капрельянца Л.В., доц. Величко Т.О., доц. Єгорової А.В. і ас. Охотської М.І. відзначило високий рівень підготовки, широкий світогляд студентів у галузі мікробіології і визначило лідерів – ними стали представники факультетів ТВКПіТ і ТтаЕХПіПКЗ.

I місце – Гончаренко А.П., факультет ТВКПіТ.
II місце – Бесаєва К.М., факультет ТіЕХПіПКЗ, Адабір Р.С., факультет ТВКПіТ.
III місце – Стоцька А.П., факультет ТВКПіТ.

Кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування дякує всім учасникам олімпіади за активну роботу і бажає майбутнім фахівцям так само наполегливо, обґрунтовано і глибоко розглядати проблеми харчової промисловості, як це було продемонстровано в олімпіадних роботах.

Нагородження переможців олімпіади з дисципліни «Технічна мікробіологія»  Нагородження переможців олімпіади з дисципліни «Технічна мікробіологія»  Нагородження переможців олімпіади з дисципліни «Технічна мікробіологія»  Нагородження переможців олімпіади з дисципліни «Технічна мікробіологія»

назад до списку

Останні новини:

Олімпіада з технічної мікробіології
Олімпіада з технічної мікробіології відбудеться 12 жовтня о 14:30 в аудиторії А-424. Запрошуються усі бажаючі!
XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського
З 11 до 15 вересня пройшов XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського, у якому від кафедри прийняли участь доценти Єгорова А. В., Труфкаті Л. В., Килименчук О. О. та Величко Т. О. та старший лаборант Єриганов К. В. Зроблено постерну доповідь (Єгорова А. В., Труфкаті Л. В. і Єриганов К. В.) та публікацію без доповіді (Килименчук О. О. та Величко Т. О.).
Відкрита лекція Анастасії Балан «Світові тренди бізнес-освіти»
24 травня відбулася відкрита лекція «Світові тренди бізнес-освіти» Анастасії Балан (одеська бізнес-школа Wave)
Відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини»
20 травня відбулася відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини» для слухачів з технікуму, група 2ТВ 200