Події кафедри
VII Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів з міжнародною участю "ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ У МОЛОДІ"

Збереження і зміцнення здоров'я нації багато в чому залежить від ставлення кожної людини до свого здоров'я. Формування ставлення до здорового способу життя, як до особистого і громадського пріоритету серед молодого покоління, є одним з головних напрямків молодіжної політики в сучасній Україні. 4-5 листопада 2014 в ОНАХТ проходила VII Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів з міжнародною участю "ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ У МОЛОДІ". Перший день конференції відбувся в залі засідань Вченої Ради академії (А-234), де свої наукові проекти представляли студенти. А в другий день пленарне засідання проходило в конференц-залі Центру культури вина Шабо, в якому брали участь молоді вчені ОНАХТ та запрошені гості.

Цього року на конференції виступала з усною доповіддю «Функціональні комбіновані продукти» доцент нашої кафедри, к.т.н. Труфкаті Людмила Вікторівна. Основною метою представленого проекту була розробка біотехнології комбінованих молочно-соєвих білкових продуктів, ферментованих пробіотичними культурами. Дана технологія дозволяє отримувати харчові продукти, які володіють лікувальними і профілактичними властивостями, за рахунок нутрицевтичної дії компонентів, що входять до їх складу. А комплексне використання сировини рослинного і тваринного походження знижує собівартість продуктів харчування, розширює асортимент біопродуктів і сферу їх споживання, підвищує засвоюваність харчових речовин, при цьому зберігаючи звичні для споживачів органолептичні показники якості.

Доповідь викликала великий інтерес, учасники та гості конференції задали багато питань, особливо, пов'язаних з реалізацією проекту в промисловому масштабі.

Завершальним етапом конференції було урочисте нагородження доповідачів сертифікатами учасників, підписаних проректором з НПіВР ОНАХТ. Після закінчення офіційної частини заходу, відбулася дружня вечеря, під час якої всі присутні змогли долучитися до культури вина, насолодитися гостинністю ТОВ «ПТК Шабо» і обговорити плани щодо подальшої співпраці в галузі наукових досліджень.

Проблеми формування здорового способу життя у молоді  Проблеми формування здорового способу життя у молоді  Проблеми формування здорового способу життя у молоді  Проблеми формування здорового способу життя у молоді  Проблеми формування здорового способу життя у молоді  Проблеми формування здорового способу життя у молоді  Проблеми формування здорового способу життя у молоді  Проблеми формування здорового способу життя у молоді

назад до списку

Останні новини:

Олімпіада з технічної мікробіології
Олімпіада з технічної мікробіології відбудеться 12 жовтня о 14:30 в аудиторії А-424. Запрошуються усі бажаючі!
XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського
З 11 до 15 вересня пройшов XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського, у якому від кафедри прийняли участь доценти Єгорова А. В., Труфкаті Л. В., Килименчук О. О. та Величко Т. О. та старший лаборант Єриганов К. В. Зроблено постерну доповідь (Єгорова А. В., Труфкаті Л. В. і Єриганов К. В.) та публікацію без доповіді (Килименчук О. О. та Величко Т. О.).
Відкрита лекція Анастасії Балан «Світові тренди бізнес-освіти»
24 травня відбулася відкрита лекція «Світові тренди бізнес-освіти» Анастасії Балан (одеська бізнес-школа Wave)
Відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини»
20 травня відбулася відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини» для слухачів з технікуму, група 2ТВ 200