Події кафедри


Лекції провідних вчених на кафедрі БМтаФХ

13 травня о 14:30 (5-а пара) в ауд. А-424 відбулась відкрита лекція на тему «Стрес. Епігенентика та психологічне здоров’я». Лектор – д.м.н. Розанов В.А., проф. кафедри клінічної психології ОНУ ім. І.І. Мечникова.

Протягом лекції Всеволод Анатолійович познайомив слухачів з основами кодування генетичної інформації в молекулі ДНК, розповів про причини епігенетичних змін у живих організмах, які відбуваються під впливом стресових ситуацій. А також пояснив, яким чином шкідливі звички батьків впливають на здоров’я та фізіологічний розвиток потомства, і дав рецепти протидії стресу в сьогоднішніх урбанізованих умовах життя соціуму.


Лекції провідних вчених на кафедрі БМтаФХ   Лекції провідних вчених на кафедрі БМтаФХ   Лекції провідних вчених на кафедрі БМтаФХ   Лекції провідних вчених на кафедрі БМтаФХ   Лекції провідних вчених на кафедрі БМтаФХ  

назад до списку

Останні новини:

XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського
З 11 до 15 вересня пройшов XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського, у якому від кафедри прийняли участь доценти Єгорова А. В., Труфкаті Л. В., Килименчук О. О. та Величко Т. О. та старший лаборант Єриганов К. В. Зроблено постерну доповідь (Єгорова А. В., Труфкаті Л. В. і Єриганов К. В.) та публікацію без доповіді (Килименчук О. О. та Величко Т. О.).
Відкрита лекція Анастасії Балан «Світові тренди бізнес-освіти»
24 травня відбулася відкрита лекція «Світові тренди бізнес-освіти» Анастасії Балан (одеська бізнес-школа Wave)
Відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини»
20 травня відбулася відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини» для слухачів з технікуму, група 2ТВ 200