Події кафедри


Зупинка біля біонаук

Цього літа кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування закінчила формувати зелений куточок між лекційними аудиторіями А-423 і А-424. Навпроти вже любого всім панно в стилі біохімії розцвіла яскравими фарбами мікробіологія. Нове панно містить в собі як зображення мікроорганізмів з мікрофотографій, так і картинки продуктів харчування з гумористичними вкрапленнями.

Уздовж панно встановлені лавки для того, щоб студенти, які очікують початок лекції, могли комфортно скоротати час, відпочити і налаштуватися на робочий лад.

Однак, це ще не всі сюрпризи! Біля входу на кафедру на вас чекає великий банер, що містить найважливішу інформацію з мікробіологічного курсу. Вас зустрічають батьки мікробіології: Левенгук, Кох, Пастер, Мечников. Поруч розташовані основні види мікроорганізмів, їх класифікація та характеристика, а також опис харчових захворювань та їх профілактика. Під банером встановлені лавки та урни.

Кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування бажає всім плідної роботи та успішного закінчення навчального року, а також нагадує, що дбайливе ставлення до ресурсів - запорука стабільності і борг перед майбутніми поколіннями студентів та співробітників ОНАХТ.

Зупинка біля біонаук   Зупинка біля біонаук   Зупинка біля біонаук   Зупинка біля біонаук  

назад до списку

Останні новини:

XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського
З 11 до 15 вересня пройшов XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського, у якому від кафедри прийняли участь доценти Єгорова А. В., Труфкаті Л. В., Килименчук О. О. та Величко Т. О. та старший лаборант Єриганов К. В. Зроблено постерну доповідь (Єгорова А. В., Труфкаті Л. В. і Єриганов К. В.) та публікацію без доповіді (Килименчук О. О. та Величко Т. О.).
Відкрита лекція Анастасії Балан «Світові тренди бізнес-освіти»
24 травня відбулася відкрита лекція «Світові тренди бізнес-освіти» Анастасії Балан (одеська бізнес-школа Wave)
Відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини»
20 травня відбулася відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини» для слухачів з технікуму, група 2ТВ 200