Події кафедри


Площа біологічних наук

Цією осінню на 4-му поверсі А корпуса відкрилась площа Біологічних наук. Зручні лавки, озеленена територія дозволяє відпочити між парами та підготуватися до занять, настінний годинник нагадує про закінчення перерви.

Не забули й про зупинку Мікробіологія на 2-му поверсі Д корпуса. Як вже повідомлялось раніше, коридор біля кафедри обладнали лавками та мікробіологічним банером.

Кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування продовжує прикрашати нашу академію та робити дозвілля студентів комфортним і цікавим.

Площа біологічних наук   Площа біологічних наук   Площа біологічних наук   Площа біологічних наук   Площа біологічних наук   Площа біологічних наук   Площа біологічних наук  

назад до списку

Останні новини:

Олімпіада з технічної мікробіології
Олімпіада з технічної мікробіології відбудеться 12 жовтня о 14:30 в аудиторії А-424. Запрошуються усі бажаючі!
XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського
З 11 до 15 вересня пройшов XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського, у якому від кафедри прийняли участь доценти Єгорова А. В., Труфкаті Л. В., Килименчук О. О. та Величко Т. О. та старший лаборант Єриганов К. В. Зроблено постерну доповідь (Єгорова А. В., Труфкаті Л. В. і Єриганов К. В.) та публікацію без доповіді (Килименчук О. О. та Величко Т. О.).
Відкрита лекція Анастасії Балан «Світові тренди бізнес-освіти»
24 травня відбулася відкрита лекція «Світові тренди бізнес-освіти» Анастасії Балан (одеська бізнес-школа Wave)
Відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини»
20 травня відбулася відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини» для слухачів з технікуму, група 2ТВ 200