Події кафедри


76 наукова конференція «Науково-педагогічного складу академії»

19 квітня відбулося пленарне засідання 76 наукової конференції «Науково-педагогічного складу академії».

Кафедру БМтаФХ з докладом на тему: «Біотехнологія селеновмісних пробіотиків» гідно представила Трегуб Наталія Сергіївна, аспірантка 3 року навчання. В докладі йшла мова про важливу роль есенціального мікроелементу селену в підтриманні нормального функціонування систем організму людини.

В ході роботи визначено оптимальні середовища культивування та умови для максимального накопичення біомаси пробіотичних мікроорганізмів в присутності джерела селену в культуральному середовищі.


76 наукова конференція «Науково-педагогічного складу академії»

назад до списку

Останні новини:

XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського
З 11 до 15 вересня пройшов XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського, у якому від кафедри прийняли участь доценти Єгорова А. В., Труфкаті Л. В., Килименчук О. О. та Величко Т. О. та старший лаборант Єриганов К. В. Зроблено постерну доповідь (Єгорова А. В., Труфкаті Л. В. і Єриганов К. В.) та публікацію без доповіді (Килименчук О. О. та Величко Т. О.).
Відкрита лекція Анастасії Балан «Світові тренди бізнес-освіти»
24 травня відбулася відкрита лекція «Світові тренди бізнес-освіти» Анастасії Балан (одеська бізнес-школа Wave)
Відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини»
20 травня відбулася відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини» для слухачів з технікуму, група 2ТВ 200