Події кафедри


ІІІ Міжнародний симпозіум «Інформування і освіта з біозахисту і біобезпеки в Україні»

З 5 по 7 квітня у Будинку вчених НАН України відбувся ІІІ Міжнародний симпозіум «Інформування і освіта з біозахисту і біобезпеки в Україні».

Від ОНАХТ приймали участь члени національної асоціації України з біобезпеки та біозахисту д.т.н., проф. Пилипенко Л.М. та д.т.н., проф. Верхівкер Я. Г. з доповіддю «Екзо- та ендогенні фактори небезпеки харчових продуктів», присвяченою біозахисту у продовольстві, біотестуванню якості харчової сировини і продуктів, критеріальним мікробіологічним показникам придатності продуктів до вживання, ролі їжі у загальній концепції біозахисту і біобезпеки в Україні й у світі.

назад до списку

Останні новини:

Олімпіада з технічної мікробіології
Олімпіада з технічної мікробіології відбудеться 12 жовтня о 14:30 в аудиторії А-424. Запрошуються усі бажаючі!
XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського
З 11 до 15 вересня пройшов XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського, у якому від кафедри прийняли участь доценти Єгорова А. В., Труфкаті Л. В., Килименчук О. О. та Величко Т. О. та старший лаборант Єриганов К. В. Зроблено постерну доповідь (Єгорова А. В., Труфкаті Л. В. і Єриганов К. В.) та публікацію без доповіді (Килименчук О. О. та Величко Т. О.).
Відкрита лекція Анастасії Балан «Світові тренди бізнес-освіти»
24 травня відбулася відкрита лекція «Світові тренди бізнес-освіти» Анастасії Балан (одеська бізнес-школа Wave)
Відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини»
20 травня відбулася відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини» для слухачів з технікуму, група 2ТВ 200