Події кафедри


Кураторська година «Колекція і колекціонери»

14 листопада 2013 р. в аудиторії Б-210 відбулася відкрита кураторська година факультету "Автоматизації, електромеханіки, комп'ютерних систем і управління ". Приводом для зустрічі послужив інтерес студентів до такого вигляду хобі як колекціонування.

Тема кураторської години "Колекція і колекціонери".

Заслуховували доповіді студентів першого і другого курсів про колекції, що збираються в різних країнах світу. Експонатами даних колекцій є всілякі об'єкти: кухлі, марки, монети, друкарські машинки, фото- і відеокамери, автомобілі, літаки, тощо. Також доповідачі представили власні колекції, початок яким було покладено старшим поколінням нинішніх студентів.

Атмосфера в аудиторії була доброзичливою і веселою, студенти обмінювалися думками та ставили питання доповідачам.


Кураторська година «Колекція і колекціонери»  Кураторська година «Колекція і колекціонери»  Кураторська година «Колекція і колекціонери» 

назад до списку

Останні новини:

Олімпіада з технічної мікробіології
Олімпіада з технічної мікробіології відбудеться 12 жовтня о 14:30 в аудиторії А-424. Запрошуються усі бажаючі!
XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського
З 11 до 15 вересня пройшов XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського, у якому від кафедри прийняли участь доценти Єгорова А. В., Труфкаті Л. В., Килименчук О. О. та Величко Т. О. та старший лаборант Єриганов К. В. Зроблено постерну доповідь (Єгорова А. В., Труфкаті Л. В. і Єриганов К. В.) та публікацію без доповіді (Килименчук О. О. та Величко Т. О.).
Відкрита лекція Анастасії Балан «Світові тренди бізнес-освіти»
24 травня відбулася відкрита лекція «Світові тренди бізнес-освіти» Анастасії Балан (одеська бізнес-школа Wave)
Відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини»
20 травня відбулася відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини» для слухачів з технікуму, група 2ТВ 200