Події кафедри

Всеукраїнська олімпіада з біології

14 ноября состоялась Всеукраинская олимпиада по биологии. Из студентов академии приняли участие биотехнологи (группа БИО-39). Победители: Гуляев О. С. (победитель) Брагар О. И. (ІІ место) Кановко А. С. (ІІ место)

 


Відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики»

18 жовтня відбулася відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики» кандидата білогічних наук, доцента кафедри генетки та молекулярної біології біологічного факультету ОНУ ім. І. І. Мечникова Січняка Олександра Львовича. Були присутні викладачі та студенти кафедри.

 


Вітаємо переможців олімпіади з технічної мікробіології

Семенченко К. ТХ-308а – I місце
Михайловська В. ТЗХ-33а – I місце
Дубина А. А. ТЛ-307 – II місце
Савченко В. В. ТЗХ-33а – III місце

 


Відкрита лекція доцента Труфкаті Людмили Вікторівни

26 вересня відбулася відкрита лекція (для групи ТЗХ-33 у рамках дисципліни «Мікробіологія галузі») доцента Труфкаті Людмили Вікторівни «Мікроорганізми – збудники бродіння заквасок і тіста. Сировина та поліпшувачі хлібопекарного виробництва. Особливості технологій хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів». Були присутні завідувач та викладачі кафедри БМФХ та представник методичного відділу ОНАХТ.

 


Олімпіада з технічної мікробіології

Олімпіада з технічної мікробіології відбудеться 12 жовтня о 14:30 в аудиторії А-424. Запрошуються усі бажаючі!

 


XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського

З 11 до 15 вересня пройшов XV з’їзд Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського, у якому від кафедри прийняли участь доценти Єгорова А. В., Труфкаті Л. В., Килименчук О. О. та Величко Т. О. та старший лаборант Єриганов К. В. Зроблено постерну доповідь (Єгорова А. В., Труфкаті Л. В. і Єриганов К. В.) та публікацію без доповіді (Килименчук О. О. та Величко Т. О.).

подробнее


Відкрита лекція Анастасії Балан «Світові тренди бізнес-освіти»

24 травня відбулася відкрита лекція «Світові тренди бізнес-освіти» Анастасії Балан (одеська бізнес-школа Wave)

 


Відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини»

20 травня відбулася відкрита лекція інженера Трегуб Наталії Сергіївни «Роль пробіотиків у житті людини» для слухачів з технікуму, група 2ТВ 200

 


Відкрита лекція «Суіцидальна поведінка підлітків та студентської молоді»

19 квітня відбулася відкрита лекція доктора медичних наук, професора кафедри клінічної психології Інституту післядипломної освіти ОНУ ім. І. І. Мечникова Розанова Всеволода Анатолійовича «Суіцидальна поведінка підлітків та студентської молоді».

 


Засідання секції біохімії, мікробіології та фізіології харчування

27 квітня о 14:30 (ауд. А-424) відбудеться засідання секції біохімії, мікробіології та фізіології харчування. Запрошуються усі бажаючі!

 


Вітаємо призерів олімпіади з біохімії!

Голубова А. О. ТХ-208а – 28 балів (переможець)
Литвиненко Д. О. ТХ-208а – 25 балів (друге місце)
Нікітіна Г. В. ТХ-208б – 22 бали (третє місце)

 


ІІІ Міжнародний симпозіум «Інформування і освіта з біозахисту і біобезпеки в Україні»

З 5 по 7 квітня у Будинку вчених НАН України відбувся ІІІ Міжнародний симпозіум «Інформування і освіта з біозахисту і біобезпеки в Україні».

подробнее


Курси підвищення кваліфікації

6 квітня пройшли курси підвищення кваліфікації для робітників зернової промисловості з різних областей України – Полтавської, Кіровоградської, Чернігівської, Житомирської. Ведучий – доц. Тетяна Олексїївна Величко.

 


Відкрита лекція доцента Тетяни Василівни Шпирко на тему «Класифікація, структура та особливості біології вірусів. Бактеріофаги»

5 квітня о 9:30 у Інституті холоду відбулася відкрита лекція доцента Тетяни Василівни Шпирко на тему «Класифікація, структура та особливості біології вірусів. Бактеріофаги»

 


Ознайомче заняття зі школярами, доц. Килименчук О.О., доц. Величко Т.О., ас. Швець Н.О

30 березня 2017 р. у гостях на кафедрі були школяри, з якими доценти Олена Олександрівна Килименчукт та Тетяна Олексіївна Величко та асистент Наталя Олександрівна Швець провели ознайомче заняття з фізіології харчування

 


Олімпіада з біохімії

30 березня о 14:30 (ауд. А-424) відбудеться олімпіада з біохімії. Запрошуються усі бажаючі!

 


Навчальна програма д. м. н., професора Розанова В.А.

17-18 березня доценти Єгорова А.В., Килименчук О.О. та Труфкаті Л.В. прийняли участь у навчальній програмі д. м. н., професора Розанова В.А. «Про дієти, харчову поведінку та здоров’я. Від фізіології до психіатрії» з отриманням сертифікатів.

подробнее


Ознайомче заняття зі школярами, доц. Величко Т. О.

16 березня 2017 р. у гостях на кафедрі були школяри, з якими доцент Тетяна Олексіївна Величко провела ознайомче заняття (фотогалерея).

 


Вітаємо переможців олімпіади з технічної мікробіології!

I місце – Колісниченко О. (ТВКП-31а)
II місце – Олійник М. (ТХ-308а)
II місце – Галушко Ю. (ТХ-308б)
III місце – Тельпіс П. (ТХ-309а)

 


Олімпіада з технічної мікробіології

відбулася 6.10.2016 р. о 14-30 (ауд. А-424)
Результаты будут опубликованы 17 октября

 


Відкрита лекція к.т.н., доцента кафедри біохімії, мікробіології та фізіології харчування Труфкаті Людмили Вікторівни

28 квітня в аудиторії А-424 відбулась відкрита лекція к.т.н., доцента кафедри біохімії, мікробіології та фізіології харчування Труфкаті Людмили Вікторівни.

подробнее


Підвищення обізнаності та освіти з біобезпеки та біозахисту в Україні

17-20 травня 2016 р. в м. Київі в рамках проекту Р633 Освіта та розширення знань в Україні проходив 6-й Регіональний Семінар «Підвищення обізнаності та освіти з біобезпеки та біозахисту в Україні».

подробнее


Відкрита лекція доцента каф. БМтаФХ Петросьянца Арсена Петровича

19 травня (2 пара) відбудеться відкрита лекція доцента каф. БМтаФХ Петросьянца Арсена Петровича "ГМО, стратегії отримання та використання" в ауд. А-419.

подробнее


В рамках 76 наукової конференції проходила постерна сесія

В рамках 76 наукової конференції «Науково-педагогичного складу академії» 22 квітня проходила постерна сесія, де викладачі та аспіранти ОНАХТ ознакомили гостей та учасників конференції зі своїми науковими дослідженнями. Серед 42 постерів кафедра БМтаФХ представила 3 постера: Технології отримання дієтичних добавок шляхом біотрансформації зернової сировини. к.т.н., ас. Журлова О.Д., д.т.н., проф. Капрельянц Л.В.

подробнее


76 наукова конференція «Науково-педагогічного складу академії»

19 квітня відбулося пленарне засідання 76 наукової конференції «Науково-педагогічного складу академії». Кафедру БМтаФХ з докладом на тему: «Біотехнологія селеновмісних пробіотиків» гідно представила Трегуб Наталія Сергіївна, аспірантка 3 року навчання.

подробнее


З Днем Визволення, Одеса!

подробнее


Вітаємо переможців олімпіади з біохімії !!!

Шановні колеги, кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування запрошує Вас відвідати міжвузівську наукову студентську конференцію, секція «Біохімія, мікробіологія і фізіологія харчування», яка відбудеться 21 квітня в ауд. А-424 о 14:30. Конференція приурочена до 90-річчя видатного вченого Кириленко Ольги Акимівни, доктора медичних наук, професора кафедри біохімії, мікробіології та фізіології харчування з 1969 по 1999 рр.

подробнее


Міжвузівська науково СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ, секція «Біохімія, мікробіологія і фізіологія харчування»

Шановні колеги, кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування запрошує Вас відвідати міжвузівську наукову студентську конференцію, секція «Біохімія, мікробіологія і фізіологія харчування», яка відбудеться 25 квітня в ауд. А-424 о 14:30. Конференція приурочена до 90-річчя видатного вченого Кириленко Ольги Акимівни, доктора медичних наук, професора кафедри біохімії, мікробіології та фізіології харчування з 1969 по 1999 рр.

подробнее


Олімпіада з Біохімії

18 березня в ауд. А-424 відбулася олімпіада з біохімії, в якій взяли участь 22 студента другого курсу різних технологічних спеціальностей. Майбутні фахівці харчових виробництв з ентузіазмом взялися вирішувати заплутані і складні завдання підготовлені співробітниками кафедри біохімії, мікробіології та фізіології харчування.

подробнее


ОЛІМПІАДА з БІОХІМІЇ

відбудеться 18.03.2016 р. о 14-30 (5 пара) в ауд. А-424

 


Захист кандидатської дисертації

20 листопада 2015 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.088.02 в Одеській національній академії харчових технологій відбувся успішний захист кандидатської дисертації асистента кафедри Журлової Олени Дмитріївни.

подробнее


Площа біологічних наук

Цього літа кафедра біохімії, мікЦією осінню на 4-му поверсі А корпуса відкрилась площа Біологічних наук. Зручні лавки, озеленена територія дозволяє відпочити між парами та підготуватися до занять, настінний годинник нагадує про закінчення перерви.

подробнее


Зупинка біля біонаук

Цього літа кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування закінчила формувати зелений куточок між лекційними аудиторіями А-423 і А-424. Навпроти вже любого всім панно в стилі біохімії розцвіла яскравими фарбами мікробіологія. Нове панно містить в собі як зображення мікроорганізмів з мікрофотографій, так і картинки продуктів харчування з гумористичними вкрапленнями.

подробнее


Олімпіада з технічної мікробіології

Шановні студенти, кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування запрошує Вас взяти участь у ОЛІМПІАДІ з ТЕХНІЧНОЇ МІКРОБІОЛОГІЇ, яка відбудеться 15 вересня о 14:30 (5 пара) в ауд. А-424. Переможців чекають призи. За довідками звертатися у ауд. Д-230. Кількість учасників не обмежена!

подробнее


Лекції провідних вчених на кафедрі БМтаФХ»

13 травня о 14:30 (5-а пара) в ауд. А-424 відбулась відкрита лекція на тему «Стрес. Епігенентика та психологічне здоров’я». Лектор – д.м.н. Розанов В.А., проф. кафедри клінічної психології ОНУ ім. І.І. Мечникова.

подробнее


Відкрита лекція «Емерджентні небезпеки в харчуванні»

8 травня в 13:00 (4 пара) в ауд. А-424 відбудеться лекція на тему «Емерджентні небезпеки в харчуванні». Лектор - д.т.н. Пилипенко Л.М., проф. кафедри біохімії, мікробіології та фізіології харчування. Запрошуються всі бажаючі!

подробнее


Лекції провідних вчених на кафедрі БМіФП

26 березня в 14:30 (5 пара) в ауд. А-424 відбулася лекція на тему «Технологія успішної лекції». Лекцію читала д.п.н. Княжева, проф. кафедри педагогіки ОНПУ ім. К.Д. Ушинського. В ході лекції слухачів познайомили з сучасними технологіями навчання, методами побудови успішних лекцій і секретами залучення уваги аудиторії.

подробнее


Відкрита лекція «Імунітет»

31 березня в 9:30 (2-га пара) в ауд. Б-219 відбулася відкрита лекція з технічної мікробіології на тему «Імунітет», яку читала доцент кафедри БМіФХ, к.т.н. Кананихіна О.М. В ході лекції були розглянуті види імунітету, фактори, що впливають на його розвиток і пригнічення, механізм дії антитіл. А також поняття вакцинації та її ролі в житті сучасної людини.

подробнее


МІЖВУЗІВСЬКА НАКОВА СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ, секція «Біохімія, мікробіологія і фізіологія харчування»

14 квітня на кафедрі БМіФХ відбулася МІЖВУЗІВСЬКА НАКОВА СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ, секція «Біохімія, мікробіологія і фізіологія харчування». У конференції брали участь студенти різних спеціальностей і курсів навчання. Програма була побудована у декілька етапів.

подробнее


Лекції провідних вчених на кафедрі БМіФХ

13 травня в 14:30 (5 пара) в ауд. А-424 відбудеться лекція на тему «Стрес. Епігенентіка і психологічне здоров'я». Лектор - д.м.н. Розанов В.А., проф. кафедри клінічної психології ОНУ ім. І.І. Мечникова. Запрошуються всі бажаючі!

подробнее


Відкрита лекція «Культура харчування»

21 травня в 14:30 (5 пара) в ауд. А-424 відбудеться лекція на тему «Культура харчування». Лектор - к.т.н. Велічко Т.О., доц. кафедри біохімії, мікробіології та фізіології харчування. Запрошуються всі бажаючі!

подробнее


МІЖВУЗІВСЬКА НАУКОВА СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ, секція «Біохімія, мікробіологія і фізіологія харчування»

Шановні колеги, кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування запрошує вас відвідати МІЖВУЗІВСЬКУ НАУКОВУ СТУДЕНТСЬКУ КОНФЕРЕНЦІЮ, секція «Біохімія, мікробіологія і фізіологія харчування», яка відбудеться 14 квітня в ауд. А-423. Програма конференції побудована таким чином: о 13:00 буде відкрита постерна сесія, о 14:30 - усні виступи доповідачів.

подробнее


Олімпіада з біохімії

Шановні студенти, кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування запрошує Вас взяти участь у ОЛІМПІАДІ з БІОХІМІЇ, яка відбудеться 17 березня о 14:30 (п'ята пара) в ауд. А-424. Переможців чекають призи. Кількість учасників не обмежена!

подробнее


VII Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів з міжнародною участю "ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ У МОЛОДІ"

Збереження і зміцнення здоров'я нації багато в чому залежить від ставлення кожної людини до свого здоров'я. Формування ставлення до здорового способу життя, як до особистого і громадського пріоритету серед молодого покоління, є одним з головних напрямків молодіжної політики в сучасній Україні. 4-5 листопада 2014 в ОНАХТ проходила VII Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів з міжнародною участю "ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ У МОЛОДІ".

подробнее


Нагородження переможців олімпіади з дисципліни «Технічна мікробіологія»

2 грудня відбулося урочисте нагородження переможців олімпіади з «Технічної мікробіології». Кафедра привітала та нагородила переможців солодкими призами та грамотами, за підписом проректора. 22 жовтня в А-424 проходила олімпіада з «Технічної мікробіології» серед студентів третього курсу, організатором якої виступила кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування.

подробнее


Відкриття нової лекційної аудиторії А-423

На початку навчального року кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування піднесла приємний сюрприз для студентів ОНАХТ. Вона відкрила нову лекційну аудиторію в головному навчальному корпусі (А-423). Аудиторія відповідає найсучаснішим вимогам навчального процесу для підготовки спеціалістів високого рівня. Окрім заміни вікон та навчальних меблів, був створений новий дизайн аудиторії, куди органічно вписалося мультимедійне обладнання: проектор з інтерактивною дошкою та комп’ютер.

подробнее


Тематичне панно в стилі біонаук

У лівому крилі головного корпусу ОНАХТ на четвертому поверсі розташовані дві лекційні аудиторії кафедри біохімії, мікробіології та фізіології харчування – це А-423 і А-424. Там ми давно звикли бачити студентів, які сидять на лавках, очікуючи на початок пари. Одні готуються до майбутньої лекції, інші – дописують пропущені у конспектах формули, треті – продивляються матеріали перед модульним контролем, а проміж них пропливають зграйки першокурсників, які розшукують необхідну аудиторію.

подробнее


Відкрита лекція

21 травня 2014 р. в 14: 30 в ауд. А- 424 відбудеться відкрита лекція на тему "Психічне здоров'я молоді в сучасному суспільстві"

подробнее


День відкритих дверей

Факультету технології вина, консервтівних продуктів, і товарознавства. Субота 17 травня, початок екскурсії о 10.00 .

подробнее


74 Научна конференціїя

22 квітня 2014 р. відбулося засідання 74 Наукової конференції науково-викладацького складу академії з секції «Хімія та біотехнологія харчових продуктів».

подробнее


МІЖВУЗІВСЬКА НАУКОВА СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ, секція «Біохімія, мікробіологія та фізіологія харчування».

Під час проведення конференції були заслухані 4 усні доповіді на різноманітну тематику, також обговорювались стендові доповіді у дискусійному форматі.

подробнее


7 квітня відбулась зустріч з школярами 10 класів Одеської загальноосвітньої школи №52.

На базі лабораторій кафедри біохімії, мікробіології та фізіології харчування доцентом Єгоровою А.В. була проведена демонстраційна екскурсія для учнів загальноосвітньої школи №52.

подробнее


Інтерв'ю аспірантки Вінкерт Діни Яківни

23 березня 2014 року на Одеському державному телеканалі відбулася трансляція інтерв'ю аспірантки Вінкерт Діни Яківни на тему «Використання наноконтейнерів в харчовій промисловості».

подробнее


ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ.

7 березня 2014 року в 9:30 (2 пара) на кафедрі біохімії, мікробіології та фізіології харчування в ауд. А-424 відбудеться ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ на тему «БУДОВА ТА ФУНКЦІЇ ТРАВНОЇ СИСТЕМИ», лектор доцент Шпирко Т.В. Запрошуються всі бажаючі!!!

подробнее


ОЛІМПІАДА З БІОХІМІЇ ТА МІКРОБІОЛОГІЇ.

4 березня 2014 року в 14:30 (5 пара) на кафедрі біохімії, мікробіології та фізіології харчування в ауд. А-424 відбудеться ОЛІМПІАДА З БІОХІМІЇ ТА МІКРОБІОЛОГІЇ. Запрошуються всі бажаючі!!!

подробнее


День винороба

29 листопада 2013 р. на кафедрі технології вина і екології відбулося свято - «День винороба». Захід проходив в аудиторії Б-210. Зал був дуже гарно прикрашений, а вільних місць практично не залишилося. З виступу декана факультету технології вина, консервованих продуктів і товарознавства О.Б. Ткаченко ми дізналися багато нового і цікавого.

подробнее


Кураторська година «Колекція і колекціонери»

14 листопада 2013 р. в аудиторії Б-210 відбулася відкрита кураторська година факультету «Автоматизації, електромеханіки, комп´ютерних систем і управління». Приводом для зустрічі послужив інтерес студентів до такого вигляду хобі як колекціонування.

подробнее


VI Международный форум «Комплексное обеспечение лабораторий»

С 15 по 17 октября 2013 года в ВЦ «КиевЭкспоПлаза» (г. Киев, ул. Салютная, 2-б) состоялся VI Международный форум «Комплексное обеспечение лабораторий» - это единственное масштабное мероприятие, которое охватывает все аспекты комплексного обеспечения лабораторий и лабораторного анализа во всех отраслях промышленности, научных исследованиях и медицине.

подробнее


Открытая лекция на тему: «ВИТАМИНЫ»

14 октября 2013 г. на второй паре в ауд. А-424 доцент кафедры БМиФП Евдокимова Г.И. прочитала открытую лекцию для студентов групп ТХП. Тема лекции «ВИТАМИНЫ». Доц. Евдокимова Г.И. осветила историю открытия витаминов, их значение для организма человека и источники витаминов. Были рассмотрены жирорастворимые и водорастворимые витамины, а также роль антивитаминов.

подробнее


Открытая лекция на тему: «Правильное питание школьника»

18 октября в Одесской общеобразовательной школе №46 I-III ступеней с профессиональным обучением асс. кафедры Воловик Т.Н.прочитала открытую лекцию на тему: «Правильное питание школьника». Школьники получили важную информацию о том, как правильно питаться и каким продуктам следует больше уделять внимание для того, чтобы пополнить свой организм ценными компонентами.

подробнее


Микробиологический съезд

З 1 по 6 жовтня 2013 року відбувся ХІІІ з’їзд товариства мікробіологів України ім. С.М. Виноградського на базі Інституту сільського господарства Криму НАН України. Товариство мікробіологів (ТМУ) – це всеукраїнська громадська організація фахівців України, яка є повноправним членом Федерації Європейських мікробіологічних товариств (FENS) з 2009 року, що працює в галузі мікробіології (медичної, харчової, сільськогосподарської, промислової), вірусології та суміжних галузях.

подробнее


День кафедры Биохимии, микробиологии и физиологии питания 9 апреля 2013

9 апреля 2013 года состоялся День кафедры «Биохимии, микробиологии и физиологии питания», который проводили в рамках недели факультета технологии вина, консервированных продуктов и товароведения. В день рождения кафедра была украшена стенгазетами, которые подготовили студенты 2 курса.

подробнее


Вручение дипломов выпускникам факультета ТВКПиТ – 2013
12 июля 2013 года в торжественной обстановке состоялось вручение дипломов о получении высшего образования выпускникам факультета Технологии вина, консервированных продуктов и товароведения. В этом году дипломы получили 100 человек. С приветственным словом выступила декан факультета ТВКПиТ д.т.н. Ткаченко Оксана Борисовна. Она лично вручил дипломы всем выпускникам, поздравив их с одним из важнейших событий в жизни.

подробнее


Прием документов для поступления на дневную форму обучения
Одесская национальная академия пищевых технологий со 1 по 31 июля 2013 г. объявляет прием документов для поступления на дневную форму обучения на госбюджетные и контрактные места. Вот и началась горячая пора вступительной компании 2013. Сделать выбор будущей профессии – ответственный шаг. Каждый молодой человек мечтает о достойном будущем, любимой профессии, реализации своих талантов. Одесская национальная академия пищевых технологий - лидер в подготовке инженерных кадров.

подробнее


Экскурсия по факультету для абитуриентов
31 мая 2013 года на кафедре биохимии, микробиологии и физиологии питания проводили экскурсию для учеников 10-х классов школы №53 и Приморского лицея. Во время экскурсии ученики посетили микробиологическую лабораторию нашей кафедры, где смогли ознакомиться с микроскопом и морфологией бактерий. В специализированной лаборатории (Д-216) ученикам показали видеоматериал о существующих факультетах и кафедрах ОНАХТ.

подробнее


Останні новини:

Всеукраїнська олімпіада з біології.
14 листопада відбулася Всеукраїнська олімпіада з біології. Зі студентів академії взяли участь біотехнологи (група БІО-39). Переможці: Гуляєв О. С. (переможець) Брагар О. І. (ІІ місце) Кановко А. С. (ІІ місце)
Відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики»
18 жовтня відбулася відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики» кандидата білогічних наук, доцента кафедри генетки та молекулярної біології біологічного факультету ОНУ ім. І. І. Мечникова Січняка Олександра Львовича. Були присутні викладачі та студенти кафедри
Вітаємо переможців олімпіади з технічної мікробіології
Семенченко К. ТХ-308а – I місце
Михайловська В. ТЗХ-33а – I місце
Дубина А. А. ТЛ-307 – II місце
Савченко В. В. ТЗХ-33а – III місце
Відкрита лекція доцента Труфкаті Людмили Вікторівни
26 вересня відбулася відкрита лекція (для групи ТЗХ-33 у рамках дисципліни «Мікробіологія галузі») доцента Труфкаті Людмили Вікторівни «Мікроорганізми – збудники бродіння заквасок і тіста. Сировина та поліпшувачі хлібопекарного виробництва. Особливості технологій хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів». Були присутні завідувач та викладачі кафедри БМФХ та представник методичного відділу ОНАХТ.
Олімпіада з технічної мікробіології
Олімпіада з технічної мікробіології відбудеться 12 жовтня о 14:30 в аудиторії А-424. Запрошуються усі бажаючі!