Події кафедри


«ДЕНЬ ВИНОРОБА»

29 листопада 2013 р. на кафедрі технології вина і екології відбулося свято - «День винороба». Захід проходив в аудиторії Б-210. Зал був дуже гарно прикрашений, а вільних місць практично не залишилося. З виступу декана факультету технології вина, консервованих продуктів і товарознавства О.Б. Ткаченко ми дізналися багато нового і цікавого.

Кожен третій четвер листопада весь світ святкує «День молодого вина». It's wine o'clock! «Божоле Нуво» прибуло! З цих слів починається свято вина. «Божоле Нуво» - єдине вино у Франції, яке надходить до людей відразу в 12 г. 01 хв. Це червоне вино, яке виробляють з винограду сорту гаме нуар. В даний час в провінції Божоле виробляється в середньому 1400000 гл такого вина. Широку популярність молоде вино «Божоле Нуво» отримало з 1951 р. Традиція святкувати «День молодого вина» виникла в ХІХ ст. у виноградарів регіону Божоле. Сьогодні молоде вино експортують в 192 країни світу. «Божоле Нуво» - це літнє вино-сюрприз, тому що кожен раз воно виходить різним, а в його склад входять ягоди. У нашій країні теж виробляють таке вино. Компанія «Шабо» вперше в Україні п'ятий рік дарує людям цей чудовий напій. 40 % всіх пляшок експортують у різні країни. Середня вартість однієї пляшки 129 грн.

Крім захоплюючої розповіді декана були конкурси команд, в яких хлопці проявили себе не тільки як справжні знавці-винороби, але і як багатогранні та творчі особистості. Цим вони заслужили гучні та тривалі оплески залу, якими вдячні слухачі нагороджували учасників. На святі були присутні не тільки студенти, але й викладачі з різних кафедр і навіть факультетів, а також студенти-заочники.

Свято вдалося! Всі залишилися дуже задоволені та отримали найприємніші враження.


«ДЕНЬ ВИНОРОБА»  «ДЕНЬ ВИНОРОБА»  «ДЕНЬ ВИНОРОБА»  «ДЕНЬ ВИНОРОБА»  «ДЕНЬ ВИНОРОБА» 

назад до списку

Останні новини:

Відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики»
18 жовтня відбулася відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики» кандидата білогічних наук, доцента кафедри генетки та молекулярної біології біологічного факультету ОНУ ім. І. І. Мечникова Січняка Олександра Львовича. Були присутні викладачі та студенти кафедри
Вітаємо переможців олімпіади з технічної мікробіології
Семенченко К. ТХ-308а – I місце
Михайловська В. ТЗХ-33а – I місце
Дубина А. А. ТЛ-307 – II місце
Савченко В. В. ТЗХ-33а – III місце
Відкрита лекція доцента Труфкаті Людмили Вікторівни
26 вересня відбулася відкрита лекція (для групи ТЗХ-33 у рамках дисципліни «Мікробіологія галузі») доцента Труфкаті Людмили Вікторівни «Мікроорганізми – збудники бродіння заквасок і тіста. Сировина та поліпшувачі хлібопекарного виробництва. Особливості технологій хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів». Були присутні завідувач та викладачі кафедри БМФХ та представник методичного відділу ОНАХТ.
Олімпіада з технічної мікробіології
Олімпіада з технічної мікробіології відбудеться 12 жовтня о 14:30 в аудиторії А-424. Запрошуються усі бажаючі!