Події кафедри
Нагородження переможців олімпіади з дисципліни «Технічна мікробіологія»

2 грудня відбулося урочисте нагородження переможців олімпіади з «Технічної мікробіології». Кафедра привітала та нагородила переможців солодкими призами та грамотами, за підписом проректора.

22 жовтня в А-424 проходила олімпіада з «Технічної мікробіології» серед студентів третього курсу, організатором якої виступила кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування. Вступити у боротьбу за перше місце і продемонструвати накопичені знання наважилися 35 майбутніх технологів.

Харчові отруєння та їх збудники - проблеми, з якими незабаром зіткнуться сьогоднішні студенти на практиці, ситуативні завдання успішно були подолані учасниками олімпіади. Журі у складі зав. кафедри, проф. Капрельянца Л.В., доц. Величко Т.О., доц. Єгорової А.В. і ас. Охотської М.І. відзначило високий рівень підготовки, широкий світогляд студентів у галузі мікробіології і визначило лідерів – ними стали представники факультетів ТВКПіТ і ТтаЕХПіПКЗ.

I місце – Гончаренко А.П., факультет ТВКПіТ.
II місце – Бесаєва К.М., факультет ТіЕХПіПКЗ, Адабір Р.С., факультет ТВКПіТ.
III місце – Стоцька А.П., факультет ТВКПіТ.

Кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування дякує всім учасникам олімпіади за активну роботу і бажає майбутнім фахівцям так само наполегливо, обґрунтовано і глибоко розглядати проблеми харчової промисловості, як це було продемонстровано в олімпіадних роботах.

Нагородження переможців олімпіади з дисципліни «Технічна мікробіологія»  Нагородження переможців олімпіади з дисципліни «Технічна мікробіологія»  Нагородження переможців олімпіади з дисципліни «Технічна мікробіологія»  Нагородження переможців олімпіади з дисципліни «Технічна мікробіологія»

назад до списку

Останні новини:

Відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики»
18 жовтня відбулася відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики» кандидата білогічних наук, доцента кафедри генетки та молекулярної біології біологічного факультету ОНУ ім. І. І. Мечникова Січняка Олександра Львовича. Були присутні викладачі та студенти кафедри
Вітаємо переможців олімпіади з технічної мікробіології
Семенченко К. ТХ-308а – I місце
Михайловська В. ТЗХ-33а – I місце
Дубина А. А. ТЛ-307 – II місце
Савченко В. В. ТЗХ-33а – III місце
Відкрита лекція доцента Труфкаті Людмили Вікторівни
26 вересня відбулася відкрита лекція (для групи ТЗХ-33 у рамках дисципліни «Мікробіологія галузі») доцента Труфкаті Людмили Вікторівни «Мікроорганізми – збудники бродіння заквасок і тіста. Сировина та поліпшувачі хлібопекарного виробництва. Особливості технологій хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів». Були присутні завідувач та викладачі кафедри БМФХ та представник методичного відділу ОНАХТ.
Олімпіада з технічної мікробіології
Олімпіада з технічної мікробіології відбудеться 12 жовтня о 14:30 в аудиторії А-424. Запрошуються усі бажаючі!