Події кафедри
VII Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів з міжнародною участю "ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ У МОЛОДІ"

Збереження і зміцнення здоров'я нації багато в чому залежить від ставлення кожної людини до свого здоров'я. Формування ставлення до здорового способу життя, як до особистого і громадського пріоритету серед молодого покоління, є одним з головних напрямків молодіжної політики в сучасній Україні. 4-5 листопада 2014 в ОНАХТ проходила VII Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів з міжнародною участю "ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ У МОЛОДІ". Перший день конференції відбувся в залі засідань Вченої Ради академії (А-234), де свої наукові проекти представляли студенти. А в другий день пленарне засідання проходило в конференц-залі Центру культури вина Шабо, в якому брали участь молоді вчені ОНАХТ та запрошені гості.

Цього року на конференції виступала з усною доповіддю «Функціональні комбіновані продукти» доцент нашої кафедри, к.т.н. Труфкаті Людмила Вікторівна. Основною метою представленого проекту була розробка біотехнології комбінованих молочно-соєвих білкових продуктів, ферментованих пробіотичними культурами. Дана технологія дозволяє отримувати харчові продукти, які володіють лікувальними і профілактичними властивостями, за рахунок нутрицевтичної дії компонентів, що входять до їх складу. А комплексне використання сировини рослинного і тваринного походження знижує собівартість продуктів харчування, розширює асортимент біопродуктів і сферу їх споживання, підвищує засвоюваність харчових речовин, при цьому зберігаючи звичні для споживачів органолептичні показники якості.

Доповідь викликала великий інтерес, учасники та гості конференції задали багато питань, особливо, пов'язаних з реалізацією проекту в промисловому масштабі.

Завершальним етапом конференції було урочисте нагородження доповідачів сертифікатами учасників, підписаних проректором з НПіВР ОНАХТ. Після закінчення офіційної частини заходу, відбулася дружня вечеря, під час якої всі присутні змогли долучитися до культури вина, насолодитися гостинністю ТОВ «ПТК Шабо» і обговорити плани щодо подальшої співпраці в галузі наукових досліджень.

Проблеми формування здорового способу життя у молоді  Проблеми формування здорового способу життя у молоді  Проблеми формування здорового способу життя у молоді  Проблеми формування здорового способу життя у молоді  Проблеми формування здорового способу життя у молоді  Проблеми формування здорового способу життя у молоді  Проблеми формування здорового способу життя у молоді  Проблеми формування здорового способу життя у молоді

назад до списку

Останні новини:

Відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики»
18 жовтня відбулася відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики» кандидата білогічних наук, доцента кафедри генетки та молекулярної біології біологічного факультету ОНУ ім. І. І. Мечникова Січняка Олександра Львовича. Були присутні викладачі та студенти кафедри
Вітаємо переможців олімпіади з технічної мікробіології
Семенченко К. ТХ-308а – I місце
Михайловська В. ТЗХ-33а – I місце
Дубина А. А. ТЛ-307 – II місце
Савченко В. В. ТЗХ-33а – III місце
Відкрита лекція доцента Труфкаті Людмили Вікторівни
26 вересня відбулася відкрита лекція (для групи ТЗХ-33 у рамках дисципліни «Мікробіологія галузі») доцента Труфкаті Людмили Вікторівни «Мікроорганізми – збудники бродіння заквасок і тіста. Сировина та поліпшувачі хлібопекарного виробництва. Особливості технологій хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів». Були присутні завідувач та викладачі кафедри БМФХ та представник методичного відділу ОНАХТ.
Олімпіада з технічної мікробіології
Олімпіада з технічної мікробіології відбудеться 12 жовтня о 14:30 в аудиторії А-424. Запрошуються усі бажаючі!