Події кафедри


Лекції провідних вчених на кафедрі БМтаФХ

13 травня о 14:30 (5-а пара) в ауд. А-424 відбулась відкрита лекція на тему «Стрес. Епігенентика та психологічне здоров’я». Лектор – д.м.н. Розанов В.А., проф. кафедри клінічної психології ОНУ ім. І.І. Мечникова.

Протягом лекції Всеволод Анатолійович познайомив слухачів з основами кодування генетичної інформації в молекулі ДНК, розповів про причини епігенетичних змін у живих організмах, які відбуваються під впливом стресових ситуацій. А також пояснив, яким чином шкідливі звички батьків впливають на здоров’я та фізіологічний розвиток потомства, і дав рецепти протидії стресу в сьогоднішніх урбанізованих умовах життя соціуму.


Лекції провідних вчених на кафедрі БМтаФХ   Лекції провідних вчених на кафедрі БМтаФХ   Лекції провідних вчених на кафедрі БМтаФХ   Лекції провідних вчених на кафедрі БМтаФХ   Лекції провідних вчених на кафедрі БМтаФХ  

назад до списку

Останні новини:

Відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики»
18 жовтня відбулася відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики» кандидата білогічних наук, доцента кафедри генетки та молекулярної біології біологічного факультету ОНУ ім. І. І. Мечникова Січняка Олександра Львовича. Були присутні викладачі та студенти кафедри
Вітаємо переможців олімпіади з технічної мікробіології
Семенченко К. ТХ-308а – I місце
Михайловська В. ТЗХ-33а – I місце
Дубина А. А. ТЛ-307 – II місце
Савченко В. В. ТЗХ-33а – III місце
Відкрита лекція доцента Труфкаті Людмили Вікторівни
26 вересня відбулася відкрита лекція (для групи ТЗХ-33 у рамках дисципліни «Мікробіологія галузі») доцента Труфкаті Людмили Вікторівни «Мікроорганізми – збудники бродіння заквасок і тіста. Сировина та поліпшувачі хлібопекарного виробництва. Особливості технологій хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів». Були присутні завідувач та викладачі кафедри БМФХ та представник методичного відділу ОНАХТ.
Олімпіада з технічної мікробіології
Олімпіада з технічної мікробіології відбудеться 12 жовтня о 14:30 в аудиторії А-424. Запрошуються усі бажаючі!