Події кафедри


Зупинка біля біонаук

Цього літа кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування закінчила формувати зелений куточок між лекційними аудиторіями А-423 і А-424. Навпроти вже любого всім панно в стилі біохімії розцвіла яскравими фарбами мікробіологія. Нове панно містить в собі як зображення мікроорганізмів з мікрофотографій, так і картинки продуктів харчування з гумористичними вкрапленнями.

Уздовж панно встановлені лавки для того, щоб студенти, які очікують початок лекції, могли комфортно скоротати час, відпочити і налаштуватися на робочий лад.

Однак, це ще не всі сюрпризи! Біля входу на кафедру на вас чекає великий банер, що містить найважливішу інформацію з мікробіологічного курсу. Вас зустрічають батьки мікробіології: Левенгук, Кох, Пастер, Мечников. Поруч розташовані основні види мікроорганізмів, їх класифікація та характеристика, а також опис харчових захворювань та їх профілактика. Під банером встановлені лавки та урни.

Кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування бажає всім плідної роботи та успішного закінчення навчального року, а також нагадує, що дбайливе ставлення до ресурсів - запорука стабільності і борг перед майбутніми поколіннями студентів та співробітників ОНАХТ.

Зупинка біля біонаук   Зупинка біля біонаук   Зупинка біля біонаук   Зупинка біля біонаук  

назад до списку

Останні новини:

Відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики»
18 жовтня відбулася відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики» кандидата білогічних наук, доцента кафедри генетки та молекулярної біології біологічного факультету ОНУ ім. І. І. Мечникова Січняка Олександра Львовича. Були присутні викладачі та студенти кафедри
Вітаємо переможців олімпіади з технічної мікробіології
Семенченко К. ТХ-308а – I місце
Михайловська В. ТЗХ-33а – I місце
Дубина А. А. ТЛ-307 – II місце
Савченко В. В. ТЗХ-33а – III місце
Відкрита лекція доцента Труфкаті Людмили Вікторівни
26 вересня відбулася відкрита лекція (для групи ТЗХ-33 у рамках дисципліни «Мікробіологія галузі») доцента Труфкаті Людмили Вікторівни «Мікроорганізми – збудники бродіння заквасок і тіста. Сировина та поліпшувачі хлібопекарного виробництва. Особливості технологій хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів». Були присутні завідувач та викладачі кафедри БМФХ та представник методичного відділу ОНАХТ.
Олімпіада з технічної мікробіології
Олімпіада з технічної мікробіології відбудеться 12 жовтня о 14:30 в аудиторії А-424. Запрошуються усі бажаючі!