Події кафедри


Площа біологічних наук

Цією осінню на 4-му поверсі А корпуса відкрилась площа Біологічних наук. Зручні лавки, озеленена територія дозволяє відпочити між парами та підготуватися до занять, настінний годинник нагадує про закінчення перерви.

Не забули й про зупинку Мікробіологія на 2-му поверсі Д корпуса. Як вже повідомлялось раніше, коридор біля кафедри обладнали лавками та мікробіологічним банером.

Кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування продовжує прикрашати нашу академію та робити дозвілля студентів комфортним і цікавим.

Площа біологічних наук   Площа біологічних наук   Площа біологічних наук   Площа біологічних наук   Площа біологічних наук   Площа біологічних наук   Площа біологічних наук  

назад до списку

Останні новини:

Відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики»
18 жовтня відбулася відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики» кандидата білогічних наук, доцента кафедри генетки та молекулярної біології біологічного факультету ОНУ ім. І. І. Мечникова Січняка Олександра Львовича. Були присутні викладачі та студенти кафедри
Вітаємо переможців олімпіади з технічної мікробіології
Семенченко К. ТХ-308а – I місце
Михайловська В. ТЗХ-33а – I місце
Дубина А. А. ТЛ-307 – II місце
Савченко В. В. ТЗХ-33а – III місце
Відкрита лекція доцента Труфкаті Людмили Вікторівни
26 вересня відбулася відкрита лекція (для групи ТЗХ-33 у рамках дисципліни «Мікробіологія галузі») доцента Труфкаті Людмили Вікторівни «Мікроорганізми – збудники бродіння заквасок і тіста. Сировина та поліпшувачі хлібопекарного виробництва. Особливості технологій хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів». Були присутні завідувач та викладачі кафедри БМФХ та представник методичного відділу ОНАХТ.
Олімпіада з технічної мікробіології
Олімпіада з технічної мікробіології відбудеться 12 жовтня о 14:30 в аудиторії А-424. Запрошуються усі бажаючі!