Події кафедри


Міжвузівська науково СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ, секція «Біохімія, мікробіологія і фізіологія харчування»

Шановні колеги, кафедра біохімії, мікробіології та фізіології харчування запрошує Вас відвідати міжвузівську наукову студентську конференцію, секція «Біохімія, мікробіологія і фізіологія харчування», яка відбудеться 25 квітня в ауд. А-424 о 14:30. Конференція приурочена до 90-річчя видатного вченого Кириленко Ольги Акимівни, доктора медичних наук, професора кафедри біохімії, мікробіології та фізіології харчування з 1969 по 1999 рр.

назад до списку

Останні новини:

Відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики»
18 жовтня відбулася відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики» кандидата білогічних наук, доцента кафедри генетки та молекулярної біології біологічного факультету ОНУ ім. І. І. Мечникова Січняка Олександра Львовича. Були присутні викладачі та студенти кафедри
Вітаємо переможців олімпіади з технічної мікробіології
Семенченко К. ТХ-308а – I місце
Михайловська В. ТЗХ-33а – I місце
Дубина А. А. ТЛ-307 – II місце
Савченко В. В. ТЗХ-33а – III місце
Відкрита лекція доцента Труфкаті Людмили Вікторівни
26 вересня відбулася відкрита лекція (для групи ТЗХ-33 у рамках дисципліни «Мікробіологія галузі») доцента Труфкаті Людмили Вікторівни «Мікроорганізми – збудники бродіння заквасок і тіста. Сировина та поліпшувачі хлібопекарного виробництва. Особливості технологій хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів». Були присутні завідувач та викладачі кафедри БМФХ та представник методичного відділу ОНАХТ.
Олімпіада з технічної мікробіології
Олімпіада з технічної мікробіології відбудеться 12 жовтня о 14:30 в аудиторії А-424. Запрошуються усі бажаючі!