Події кафедри


76 наукова конференція «Науково-педагогічного складу академії»

19 квітня відбулося пленарне засідання 76 наукової конференції «Науково-педагогічного складу академії».

Кафедру БМтаФХ з докладом на тему: «Біотехнологія селеновмісних пробіотиків» гідно представила Трегуб Наталія Сергіївна, аспірантка 3 року навчання. В докладі йшла мова про важливу роль есенціального мікроелементу селену в підтриманні нормального функціонування систем організму людини.

В ході роботи визначено оптимальні середовища культивування та умови для максимального накопичення біомаси пробіотичних мікроорганізмів в присутності джерела селену в культуральному середовищі.


76 наукова конференція «Науково-педагогічного складу академії»

назад до списку

Останні новини:

Відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики»
18 жовтня відбулася відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики» кандидата білогічних наук, доцента кафедри генетки та молекулярної біології біологічного факультету ОНУ ім. І. І. Мечникова Січняка Олександра Львовича. Були присутні викладачі та студенти кафедри
Вітаємо переможців олімпіади з технічної мікробіології
Семенченко К. ТХ-308а – I місце
Михайловська В. ТЗХ-33а – I місце
Дубина А. А. ТЛ-307 – II місце
Савченко В. В. ТЗХ-33а – III місце
Відкрита лекція доцента Труфкаті Людмили Вікторівни
26 вересня відбулася відкрита лекція (для групи ТЗХ-33 у рамках дисципліни «Мікробіологія галузі») доцента Труфкаті Людмили Вікторівни «Мікроорганізми – збудники бродіння заквасок і тіста. Сировина та поліпшувачі хлібопекарного виробництва. Особливості технологій хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів». Були присутні завідувач та викладачі кафедри БМФХ та представник методичного відділу ОНАХТ.
Олімпіада з технічної мікробіології
Олімпіада з технічної мікробіології відбудеться 12 жовтня о 14:30 в аудиторії А-424. Запрошуються усі бажаючі!