Події кафедри


ІІІ Міжнародний симпозіум «Інформування і освіта з біозахисту і біобезпеки в Україні»

З 5 по 7 квітня у Будинку вчених НАН України відбувся ІІІ Міжнародний симпозіум «Інформування і освіта з біозахисту і біобезпеки в Україні».

Від ОНАХТ приймали участь члени національної асоціації України з біобезпеки та біозахисту д.т.н., проф. Пилипенко Л.М. та д.т.н., проф. Верхівкер Я. Г. з доповіддю «Екзо- та ендогенні фактори небезпеки харчових продуктів», присвяченою біозахисту у продовольстві, біотестуванню якості харчової сировини і продуктів, критеріальним мікробіологічним показникам придатності продуктів до вживання, ролі їжі у загальній концепції біозахисту і біобезпеки в Україні й у світі.

назад до списку

Останні новини:

Відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики»
18 жовтня відбулася відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики» кандидата білогічних наук, доцента кафедри генетки та молекулярної біології біологічного факультету ОНУ ім. І. І. Мечникова Січняка Олександра Львовича. Були присутні викладачі та студенти кафедри
Вітаємо переможців олімпіади з технічної мікробіології
Семенченко К. ТХ-308а – I місце
Михайловська В. ТЗХ-33а – I місце
Дубина А. А. ТЛ-307 – II місце
Савченко В. В. ТЗХ-33а – III місце
Відкрита лекція доцента Труфкаті Людмили Вікторівни
26 вересня відбулася відкрита лекція (для групи ТЗХ-33 у рамках дисципліни «Мікробіологія галузі») доцента Труфкаті Людмили Вікторівни «Мікроорганізми – збудники бродіння заквасок і тіста. Сировина та поліпшувачі хлібопекарного виробництва. Особливості технологій хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів». Були присутні завідувач та викладачі кафедри БМФХ та представник методичного відділу ОНАХТ.
Олімпіада з технічної мікробіології
Олімпіада з технічної мікробіології відбудеться 12 жовтня о 14:30 в аудиторії А-424. Запрошуються усі бажаючі!