Події кафедри


Кураторська година «Колекція і колекціонери»

14 листопада 2013 р. в аудиторії Б-210 відбулася відкрита кураторська година факультету "Автоматизації, електромеханіки, комп'ютерних систем і управління ". Приводом для зустрічі послужив інтерес студентів до такого вигляду хобі як колекціонування.

Тема кураторської години "Колекція і колекціонери".

Заслуховували доповіді студентів першого і другого курсів про колекції, що збираються в різних країнах світу. Експонатами даних колекцій є всілякі об'єкти: кухлі, марки, монети, друкарські машинки, фото- і відеокамери, автомобілі, літаки, тощо. Також доповідачі представили власні колекції, початок яким було покладено старшим поколінням нинішніх студентів.

Атмосфера в аудиторії була доброзичливою і веселою, студенти обмінювалися думками та ставили питання доповідачам.


Кураторська година «Колекція і колекціонери»  Кураторська година «Колекція і колекціонери»  Кураторська година «Колекція і колекціонери» 

назад до списку

Останні новини:

Відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики»
18 жовтня відбулася відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики» кандидата білогічних наук, доцента кафедри генетки та молекулярної біології біологічного факультету ОНУ ім. І. І. Мечникова Січняка Олександра Львовича. Були присутні викладачі та студенти кафедри
Вітаємо переможців олімпіади з технічної мікробіології
Семенченко К. ТХ-308а – I місце
Михайловська В. ТЗХ-33а – I місце
Дубина А. А. ТЛ-307 – II місце
Савченко В. В. ТЗХ-33а – III місце
Відкрита лекція доцента Труфкаті Людмили Вікторівни
26 вересня відбулася відкрита лекція (для групи ТЗХ-33 у рамках дисципліни «Мікробіологія галузі») доцента Труфкаті Людмили Вікторівни «Мікроорганізми – збудники бродіння заквасок і тіста. Сировина та поліпшувачі хлібопекарного виробництва. Особливості технологій хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів». Були присутні завідувач та викладачі кафедри БМФХ та представник методичного відділу ОНАХТ.
Олімпіада з технічної мікробіології
Олімпіада з технічної мікробіології відбудеться 12 жовтня о 14:30 в аудиторії А-424. Запрошуються усі бажаючі!