Олімпіади

15 вересня 2015 р. на кафедрі біохімії, мікробіології та фізіології харчування була проведена ОЛІМПІАДА З МІКРОБІОЛОГІЇ, в якій взяли участь студенти 3 курсу технологічних спеціальностей.

 


17 березня 2015 р. на кафедрі біохімії, мікробіології та фізіології харчування була проведена ОЛІМПІАДА З БІОЛОГІЧНОЇ ХІМІЇ, в якій взяли участь студенти 2 курсу технологічних спеціальностей.

Место

ФИО участника олимпиады

Факультет

Группа

І

Жигунова Ганна Дмитрівна

ТЗХКВКіБ

ТЗ-22а

ІІ

Чорна Олександра Олегівна

ТВКПіТ

ТВКП-21б

ІІІ

Бондар Лілія Леонідівна

ТіЕХПтаПКЗ

ТЕХП-21а

Останні новини:

Відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики»
18 жовтня відбулася відкрита лекція «Наукові напрямки сучасної генетики» кандидата білогічних наук, доцента кафедри генетки та молекулярної біології біологічного факультету ОНУ ім. І. І. Мечникова Січняка Олександра Львовича. Були присутні викладачі та студенти кафедри
Вітаємо переможців олімпіади з технічної мікробіології
Семенченко К. ТХ-308а – I місце
Михайловська В. ТЗХ-33а – I місце
Дубина А. А. ТЛ-307 – II місце
Савченко В. В. ТЗХ-33а – III місце
Відкрита лекція доцента Труфкаті Людмили Вікторівни
26 вересня відбулася відкрита лекція (для групи ТЗХ-33 у рамках дисципліни «Мікробіологія галузі») доцента Труфкаті Людмили Вікторівни «Мікроорганізми – збудники бродіння заквасок і тіста. Сировина та поліпшувачі хлібопекарного виробництва. Особливості технологій хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів». Були присутні завідувач та викладачі кафедри БМФХ та представник методичного відділу ОНАХТ.
Олімпіада з технічної мікробіології
Олімпіада з технічної мікробіології відбудеться 12 жовтня о 14:30 в аудиторії А-424. Запрошуються усі бажаючі!